Advert lt="Advert" border="0" />
Advert

ULUPINAR: MÜLKİYET SORUNUNDA MUTLU SONA DOĞRU

Zonguldak’ taki mülkiyet sorununun çözümü için ilgili kurumlarla bu konuda görüşmeler yapıldığını ve sorunun çözüldüğünü birkaç ay önce bildiren Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, artık mutlu sona doğru gelinerek tapular için gerekli işlemlerin başlat

ULUPINAR:  MÜLKİYET SORUNUNDA MUTLU SONA DOĞRU
Bu içerik 1753 kez okundu.

   Zonguldak’ taki mülkiyet sorununun çözümü için ilgili kurumlarla bu konuda görüşmeler yapıldığını ve sorunun çözüldüğünü birkaç ay önce bildiren Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, artık mutlu sona doğru gelinerek tapular için gerekli işlemlerin başlatıldığını söyledi.  

 

   Ulupınar; “Zonguldak ilimizin en büyük sorunlarından biri; vatandaşlarımızın taşınmazlarının maden havzasında yer alması sebebiyle mülkiyet hakkını elde edememiş olmalarıydı. Bu problemi çözüme ulaştırabilmek için kurumlarla yapmış olduğumuz çalışmalar sonuç vermiş ve mülkiyet probleminin çözüme ulaşması için 07 Eylül 2017 tarihinde ihalenin yapıldığını müjdelemiştik. Bugün gelinen durum ise 09 Ekim 2017 tarihinde ihaleyi alan firma ile geçen hafta Kadastro Müdürlüğü arasında sözleşme yapılmış ve çalışmalar resmen başlamıştır.” ifadelerine yer verdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN SEMERCİ’NİN ÇILGIN PROJESİ!
BAŞKAN SEMERCİ’NİN ÇILGIN PROJESİ!
BAŞKAN SEMERCİ HAKKINDA 2. KEZ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK
BAŞKAN SEMERCİ HAKKINDA 2. KEZ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK