Advert lt="Advert" border="0" />
Advert

FLAŞ…FLAŞ… TTK’YE ÖZELLEŞTİRME YAZISI GELDİ

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’ın açıklamalarının ardından özelleştirmesi gündeme gelen Türkiye Taşkömürü Kurumu’nda ilk neşter Karadon Müessesi’ne vuruldu. G

FLAŞ…FLAŞ… TTK’YE  ÖZELLEŞTİRME YAZISI GELDİ
Bu içerik 2298 kez okundu.

   Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’ın açıklamalarının ardından özelleştirmesi gündeme gelen Türkiye Taşkömürü Kurumu’nda ilk neşter Karadon Müessesi’ne vuruldu. GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci, Karadon Müessesi’ne Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’nca, müessesenin envanterinin belirlenerek Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’na gönderilmesi istendiğini söyledi. TTK Genel Müdürlüğü’ne gönderilen yazıyla, kurumun en verimli rezervlerinden birisi olan Karadon Müessesi’nin özelleştirme kapsamına alındığı kesinleşti.

BAŞKANLAR KURULU OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI

   Konuyla ilgili açıklama yapan GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci, “Özelleştirme Daire Başkanlığı tarafından Karadon Müessesemizin envanterinin belirlenerek Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’na gönderilmesi istendiği duyumunu aldık. Genel Müdürlüğümüzden bunu da teyit ettik. Şu anda durumu net olarak öğrenmeye çalışıyoruz, yazıyı biz görmedik. GMİS Genişletilmiş Başkanlar Kurulumuzla acil olarak toplantıya gireceğiz. Konuyu değerlendirip bir karar alacağız” açıklamasında bulundu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN SEMERCİ HAKKINDA 2. KEZ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK
BAŞKAN SEMERCİ HAKKINDA 2. KEZ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK
“İMAR İŞLERİ MÜDÜRÜNÜZ HAKKINDA SORUŞTURMA AÇTINIZ MI?”
“İMAR İŞLERİ MÜDÜRÜNÜZ HAKKINDA SORUŞTURMA AÇTINIZ MI?”