Advert lt="Advert" border="0" />
Advert

ULUPINAR, MİLLİ EMLAK GENEL MÜDÜRÜ İLE GÖRÜŞTÜ

AKP Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin ve AKP Kozlu İlçe Başkanı Ahmet Özdemir, AKP Merkez ilçe Başkanı Metin Karaduman, Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, Zonguldak İncivez Mahalle Muhtarı Hüseyin

ULUPINAR, MİLLİ EMLAK GENEL MÜDÜRÜ İLE GÖRÜŞTÜ
Bu içerik 1070 kez okundu.

AKP  Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin ve AKP Kozlu İlçe Başkanı Ahmet Özdemir, AKP Merkez ilçe Başkanı Metin Karaduman, Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas,  Zonguldak İncivez Mahalle Muhtarı Hüseyin Cevher ve Çınartepe Mah. Muhtarı Okan Girgin ile birlikte Milli Emlak Genel Müdürü Tufan Büyükuzunile görüştü.

   AKP Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Kozlu sahilinin Belediyeye devri ve hazine taşınmazlarının vatandaşlarımıza tapularının devri konularında görüştük. Ayrıca İlimizde mülkiyet sorununu bulunmakta idi. Mülkiyet Sorununun çözümü için TBMM’sinde yasa çıktı. Hazine arazileri üzerinde bulunan taşınmazların vatandaşlarımıza devri ve tapularının verilmesi için çalışmalarının hız kazandırılması ve biran önce sonuçlandırılması için Milli Emlak Genel müdürümüz ile görüştük. Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü ile koordineli yürütülecek çalışmalara hız kazandırmak için Genel Müdürümüzden destek talep ettik Genel Müdürümüz konu ile ilgili çalışmaların yapılması için yardımcı olacağını belirtti. Kendisine teşekkür ederim” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN SEMERCİ HAKKINDA 2. KEZ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK
BAŞKAN SEMERCİ HAKKINDA 2. KEZ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK
“İMAR İŞLERİ MÜDÜRÜNÜZ HAKKINDA SORUŞTURMA AÇTINIZ MI?”
“İMAR İŞLERİ MÜDÜRÜNÜZ HAKKINDA SORUŞTURMA AÇTINIZ MI?”